Polityka Prywatności

Adwokat Izabela Lach – Barteczka specjalizuje się w problematyce prawa cywilnego, rodzinnego,  opiekuńczego oraz karnego.
Wykształcenie prawnicze oraz zdobycie praktycznego doświadczenia na sali rozpraw połączone z sumiennością sprawiają, że doskonale reprezentuje klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych przed sądami i organami ścigania.
Studia prawnicze ukończyła z wyróżnieniem, a jej praca magisterska traktująca o prawach dziecka została doceniona przez samego Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalak, który w 2015 roku nagrodził ją w ramach Konkursu Rzecznika Praw Dziecka na Najlepszą Pracę Magisterską. W czasie studiów aktywnie świadczyła pomoc w ramach studenckich poradni prawnych. Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, gdzie otrzymała wyróżnienie za najlepsze wyniki w nauce. Potwierdzeniem rzetelnego przygotowania oraz predyspozycji do zawodu było wygranie Izbowego Konkursu Krasomówczego.

Wieloletnia współpraca z renomowanymi kancelariami adwokackimi i radcowskimi oraz kancelarią komorniczą zaowocowały znacznym doświadczeniem zawodowym, dzięki czemu świadczy profesjonalne usługi prawne na wysokim poziomie.

Kancelaria

ul. 26 Marca 2B
44-300 Wodzisław Śląski

Prowadź do kancelarii w Wodzisławiu Śląskim

Kontakt

Godziny

Poniedziałek - Piątek: 8.00 – 17.00
Preferowany jest uprzedni kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania.